Нагороди отримали кращі

Минулої п’ятниці у Великій залі ХРДА відбулося урочисте нагородження кращих гравців команд, тренерів, меценатів, спортивних клубів та активістів за підсумками футбольного сезону 2016 року.

У церемонії нагородження взяли участь голова Харківської районної ради Максим Литвиненко та заступник голови Харківської райдержадміністрації Оксана Малишева. Вони щиро привітали спортсменів, побажали їм подальших успіхів і нагородили велику групу кращих з кращих Грамотами і Подяками Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради — за активну участь у фізкультурному русі та вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Харківському районі.

За підсумками футбольного сезону 2016 року Харківський район є лідером за кількістю команд — учасниць районних змагань. Цього сезону на футбольних полях району змагалося 28 дорослих команд та 8 команд ветеранів.

За 3 місце у першості району серед ветеранів нагородили команду «Ветеран» (м. Люботин); за 2 місце — команду «Автомобіліст» (сел. Березівка); за 1 місце — команду «Нива» (с. Шарівка).

За 3 місце у чемпіонаті району з футболу конференрції «Північ» нагороджено команду «Маршал» (с. Лук’янці); за 2 місце — команду ФК «Рогань» (с. Рогань); за 1 місце — команду «Маяк» (с. Глибоке.)

За 3 місце у чемпіонаті району з футболу конференції «Південь» нагороджено команду «Авангард — 1» (м. Мерефа); за 2 місце — команду «Автомобіліст» (с. Березівка); за 1 місце — СК «Люботин» (м. Люботин).

Вже вдруге в районі проводився суперфінал, в якому змагалися по  4 кращих команди з двох конференцій. Переможцем суперфіналу стала команда «Маяк» (с. Глибоке).