14 років в’язниці : Австрійку, яка закликала Путіна ввести війська, засудили за сепаратизм

Австрійський суд винiс вирок 14 років ув’язнення лідеру підпільної радикальної організації Staatenbund Osterreich (Конфедерація Австрія) Моніці Унгер.

Про це повідомляє The Local.

Моніка Унгер, 42-річна прибiчниця сепаратизму, пiд впливом російського телебачення яке транслювало розвиток подiй на сходi України з початку 2014 року. Вона визнана винною в державній зраді. У 2015 роцi вона створила організацію, що налічує близько 2600 членів. «Конфедерація Австрії» проголосила «нелегітимною» чинну австрійську державу і її закони.

«Конфедерація» видавала деяким членам організації «дипломатичні паспорти», а також продавала свої власні номерні знаки. Членам організації заборонялося платити податки державі.

Унгер намагалася «наказати» австрійській армії повалити уряд, а також просила військової допомоги у президента Росії Путіна.

Суддя міста Грац аргументував суворе покарання, заявивши, що він дав «чіткий сигнал про те, що антидержавні дії не будуть терпимі».

Унгер постала перед судом разом з 13 іншими учасниками руху, які були заарештовані під час хвилі арештів в квітні 2017 року.

Її заступник, 71-річний колишній співробітник поліції, також був визнаний винним у державній зраді і засуджений до 10 років.

Дванадцять інших членів були визнані винними у «створенні антидержавної асоціації» і ув’язнені на термін до трьох років.

Раніше Унгер входила в ультраправу австрійську «Партію свободи».

 

https://www.thelocal.at