Активістами та депутатами проведено обстеження пасажиропотоку на маршруті Пісочин — Холодна Гора

Группа мешканців Пісочина, представники громадських організацій, проводили обстеження пасажиропотоку на приміському маршруті 1592 Харків-Пісочин.

Як повідомлаяє Костецький Артем — представник Депутатської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в Харківській районній раді, інициативна група з пятої ранку вийщла на зупинку і майже до півночі люди самотужки робили обстеження відповідно до нормативної бази, керуючисть ПКМУ№1081 розробили таблиці обліку, роздрукували їх і здійснили перший з трьох запланованих підрахунків. Наступні обстеження заплановані на цей четвер 16.05 та неділлю 19.05.

Мета — зібрати статистичну інформацію по обсягам перевезень, по кількості пільгового контингенту та на основі цієї інформації покращити якість роботи маршруту обрахувавши оптимальний рухомий склад, кількість автобсів на маршруті та графік руху.

Вже зараз видно, що кількість пільговіків становить близько 30-40%, що багато часу займає готівкова сплата за проїзд, автобуси «Атаман» не задовільняють своєю пасажиромісткістю (51чол) потреб маршруту, графік руху виконується не повністю через поганий технічний стан автобусів і пробки в м.Харків в час-пік.

Перші пропозиції, які спадають на думку:
1. Введення електронних квитків та можливості оплати банківською карткою Pay-pass
2. Облаштування автобусів gps-трекерами для можливості контролю кількості автобусів та графіку ркху онлайн.
3. Оновлення рухомого складу автобусами пасажиромісткістю від 72+ місць.
4. Збільшення кількості автобусів на маршруті в час-пік (за результатами обстеження надамо конкретну цифру)
5. Приведення умов праці водіїв та кондукторів до вимог трудового законодавства. Недопущення переробки понад норму, що може негативно впливати на безпеку руху.

Депутат Костецький Артем Сергійович пропонує  всіхм місцевим мешканцям долучатись до обстеження!