Цього тижня відбулись три тендерні процедури по дорогах, на яких виконуватимуться роботи митним коштом

Мова про дороги Старий Мерчик – Красний Кут, Кегичівка – Старовірівка, Мерефа- Зміїв.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

«Також хочу зазначити, що тривають роботи з ліквідації ямковості. Зокрема, ми повністю завершили цей процес на ділянці кільцевої дороги від авторинку до смт Високого і до Олексіївки. Плануємо до 1 травня закінчити ділянку від Олексіївки до повороту на місто Чугуїв. Повністю завершені роботи на ділянці  від Високого до перехрестя з проспектом Гагаріна в м. Харкові – майже 14 км. На початку травня будуть завершені роботи з ліквідації ямковості на ділянці від Харкова до кордону з Полтавською областю», — повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Роботи тривають у районі Вишневого (Балаклійський район), біля села Кобзівка (Красноградський район), у районі Старого Салтова (Вовчанський район), три бригади виконують роботи з ліквідації ямковості на дорозі Мерефа – Лозова (поблизу Троїцького, Панютиного та кордону Первомайського та Лозівського районів). Роботи тривають поблизу Куп’янська.

Всього на дорогах області працює 39 дорожніх бригад.

Нагадаємо, з держбюджету на ремонт місцевих доріг Харківщини виділять 650 млн грн. Загалом для фінансування ремонту та утримання доріг місцевого значення у регіонах уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію в розмірі 11,5 млрд грн.

Також ми зазначали, що серед пріоритетів у дорожньому будівництві на 2018 рік губернатор Харківщини відзначила завершення реконструкції Губарівського шляхопроводу та ремонт траси Харків – Охтирка.