День Гідності відзначили в Мерефі

У Мереф’янському міському будинку культури відбувся урочистий захід «За волю!
За свободу! За народ!», під час якого вшанували мужність і героїзм учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерів, інших патріотів, які відстоюють територіальну цілісність України, захищають надбання Революції Гідності.

У День Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада, до Мерефи прибули почесні гості: голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, голова Харківської районної ради Максим Литвиненко, заступники голови Харківської районної ради Олег Казаков та Віталій Рожанський, депутат Харківської обласної ради Руслан Дейнека, депутати Харківської районної та Мереф’янської міської рад, а також небайдужі жителі Мереф’янської громади.

Юрій Раїна та Максим Литвиненко підкреслили, що в час змін нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді
2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З тематичними номерами виступили учасники народного театру танцю «Smile» і вокального ансамблю «Асорті». Софія Долга та Анастасія Біленька продекламували патріотичні вірші, Анастасія Рождественська виконала надзвичайно чуттєві пісні.
Усі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

У фойє Будинку культури були підготовлені тематична експозиція та книжкова виставка, присвячені подіям на Майдані, адже сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу і гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості — це символ Свободи.

Катерина КОБЕЦЬ

dsc_0284

dsc_0406