Фестиваль вертепів «Вертеп-фест — 2019» у Харкові

12 та 13 січня у Харкові проходитиме Третій всеукраїнський Вертеп-фест. У цьому яскравому дійстві візьмуть участь понад 50 вертепних колективів та театрів з усіх куточків України, починаючи із Закарпаття і Карпат та закінчуючи Донбасом і Приазов’ям.

Фестиваль почнеться 12 січня об 11:00 — на сходинах ХНАТОБу виступлять колективи фестивалю «Святовид».

О 13:30 відбудеться Парад вертепів: учасники фестивалю і всі охочі харків’яни пройдуть ходою від майдану Конституції до майдану Свободи.

По закінченню ходи на головній площі Харкова о 14:30 відбудеться Всеукраїнська акція з одночасного виконання колядки «Нова радість стала» та офіційне відкриття фестивалю. До неї цього року долучилися понад 30 міст і сіл України. Акція пройде на 35 локаціях, адже в містах співатимуть різні колективи. Крім того, водночас «Нова радість» зазвучить у Лондоні (Велика Британія), Відні (Австрія), Карлсруе (Німеччина), Амстердамі (Нідерланди), Любліні та Прошовице (Польща).

13 січня з 10:00 до 12:00 відбудуться виступи вертепних колективів на центральній сцені парку ім. Горького.

Наприкінці заходу вперше за історію фестивалю для колективів-учасників влаштують етновечорниці, на які також запрошені представники етнічних спільнот Харкова.

По всьому місту розгорнуть свої намети заклади святкового частування «Мережа-фест», а для учасників фестивалю протягом двох днів організовуватимуть оглядові автобусні екскурсії по Харкову.

Докладніше про подію — на сайті Вертеп-фесту https://vertepfest.com.