ХНАТОБ запрошує на Класичну Феєрію

21 грудня 2018 року в ХНАТОБі відбудеться міжнародний благодійний концерт за участю провідних музикантів з Німеччини, Вірменії, США, та молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський». Відкриватиме концерт хор навчально-виховного комплексу ім. Короленко з піснею «Щедрик».

Мета – зібрати кошти на принтер Брайля, який допоможе друкувати рельєфно-крапковим шрифтом ноти, підручники, художню та наукову літературу для вихованців комплексу.

Навчально-виховний комплекс імені Короленко — заклад для дітей із вадами зору. Він існує понад 100 років. За цей час випустив багато талановитих учнів, серед яких переможниця телевізійного талант-шоу – Олена Ковтун.

На сьогодні зі 197 учнів комплексу – 120 навчаються музиці. Грають на струнних, ударних, та духових інструментах. Окрім інструментального ансамблю, навчально-виховний комплекс має свій хор.  Хлопці та дівчата вивчають пісні різних жанрів – від джазових до народних.

У концерті братимуть участь СОЛІСТИ, лауреати міжнародних конкурсів :

— Ласло ФЕНЬО (Німеччина) -один з кращих віолончелістів сучасності, грає на віолончелі VIIвекаизвестногоитальянскогомастераМаттео ГОФФРИЛЛЕРА,

— Данило АВСТРИХ (Німеччина) — скрипаль, доцент Кельнскойвысшей школи музики, артист всесвітньо відомого квартету «МІКЕЛАНЖЕЛО»,

— Брати ДВОРНИЧЕНКО : Сергій, кларнет (США) и Александр, альт (Україна),

— Арутюн ЧКОЛЯН (Вірменія) — вего виконанні ви услышитенепревзойденную гра на дивовижний вірменський інструмент: дудуке і зурна.

ДИРИГЕНТ — Юрій ЯКОВЕНКО.

Концерт Класична Феєрія в Харкові відбудеться 21 грудня 2018 р, 18:30, ХАТОБ. Білети 300 — 1500 грн.

Переважна частина місць в залі безоплатно надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам и дітям з багатодітніх и малозабезпеченіх сімей, а гроші від продажу квитків підуть на закупівлю принтера Брайля.