Кубок з пляжного волейболу

На березі Нагор’ївського озера у селищі Безлюдівка відбувся Кубок з пляжного волейболу. У змаганнях взяли участь 6 команд («Безлюдівка – 1», «Безлюдівка – 2», «Безлюдівка – 3», «Єлітне», «Високий — 1», «Високий — 2»).
Запекла та непередбачувана гра відбувалась на спортивному майданчику пляжу. Спортсмени були підготовлені до нелегких умов змагань, адже пекуче сонце та пісок ускладнювали виконання складних тактичних дій гравців. Суддя змагань давав змогу охолонути, скупатись в озері та відпочити між зустрічами команд.
У фінальних іграх зустрілися найсильніші команди Харківського району: «Безлюдівка – 1», «Безлюдівка – 2», «Високий — 1», «Високий – 2». Запекла боротьба чекала глядачів. Кожен гравець відстоював своє право бути на п’єдесталі. Команда «Безлюдівка-2» була нагороджена медалями та дипломами за третє місце, «Високий — 1» опинився на 2-му місці, а її гравці одержали дипломи відповідних ступенів та срібні медалі. Перше місце посіла команда «Безлюдівка — 1». Її гравці отримали кубок, медалі та дипломи відповідних ступенів. Всі учасники змагань були відзначені цінними призами від спонсорів та організаторів Кубку.
Змагання пройшли на високому рівні, спортсмени були задоволенні своїми результатами, суддівством та дружною атмосферою, яка панувала впродовж змагань.
Захід відбувся за сприяння відділу у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації і Харківського районного спортивного клуб.