Мереф’янський медичний ліцей відзначив свій 130-літній ювілей

Вже 130 років не заростає травою стежка, якою щоранку поспішають учні та вчителі до своєї рідної школи, розташованої у самісінькому центрі Мерефи. Зараз це навіть не школа, а солідний медичний ліцей з блискучим педагогічним колективом, чудовою матеріальною базою, світлими і просторими класами, в яких навчається близько 550 учнів.
Мереф’янський медичний ліцей — це справжня освітянська гордість не лише міста Мерефи,
а й усього Харківського району.

Це унікальний навчально-виховний, освітньо-науковий, культурно-пізнавальний і мистецький центр. За багато десятиліть тут накопичено величезний досвід організації навчального процесу та виховання юного покоління, розроблено і упроваджено чимало новаторських методик, авторських практик.
Учні ліцею постійно стають переможцями престижних олімпіад, конкурсів, фестивалів, виставок прикладного мистецтва і художньої творчості, а більшість випускників, отримавши чудові знання, досить упевнено почуває себе у подальшому житті, вступаючи до вищих чи спеціальних навчальних закладів або просто працюючи в різних сферах життєдіяльності.

Директор медичного ліцею Валентина Коваль цього року відзначає свій 15-річний ювілей на посаді очільника закладу, керувати яким вона стала ще в 2001 році. Валентина Євгенівна — лауреат Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» (2013 р.), знана й шанована в районі особистість.

Докладніше про урочистості з нагоди 130-річчя Мереф’янського медичного ліцею читайте у №85
на стор. 3.