Митники попередили незаконне переміщення майже 21 кг гашишу

16 вересня 2018 року приблизно о 05 год. 19 хв. до зони митного контролю міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Гоптівка» у напрямку руху із України до Російської Федерації в’їхав автомобіль марки «VW Passat». На підставі аналізу та оцінки ризиків було прийнято рішення про переведення вищевказаного автомобіля на смугу руху «червоний коридор» для проведення огляду транспортного засобу та особистих речей громадянина.

При проведенні усного декларування громадянин заявив, що не переміщує через митний кордон України будь-якої зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, а також інших товарів (предметів), які заборонені (обмежені) до переміщення через митний кордон України або підлягають обов’язковому декларуванню. Під час проведення огляду автомобіля у баці для пального, а саме серед пального, було виявлено речовину рослинного походження сіро-зеленого кольору з ознаками наркотичного засобу.

Попередньо мова йде про канабіс, який був запаяний у 68 поліетиленових пакетах. Загальна маса – 20,9 кг.

Таке місцезнаходження значно ускладнювало виявлення цього наркотичного засобу при митному огляді. Складено протокол про порушення митних правил та направлено повідомлення до СБУ щодо кримінального правопорушення за ст. 305 ККУ.

Харківська об’єднана державна податкова інспекція
ГУ ДФС у Харківській області