На Харківщині встановили туристично-інформаційні дорожні вказівники

На автомобільних дорогах Харківщини визначні та історичні місця позначають відповідними дорожніми знаками.
Вони попередять туристів про наближення до чотирьох найбільших об’єктів культурної та історичної спадщини області.

Як зазначають в Управлінні культури і туризму ХОДА, вказівники показують шлях до Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди, Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва», Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба» та Пархомівського художнього музею ім. П. Ф. Луньова.

За словами начальника Управління Олега Яцини, така новація допоможе максимально популяризувати для автомандрівників туристичні об’єкти нашого краю.

«Особливістю встановлених інформаційно-туристичних знаків є їх великий формат. На них міститься інформація двома мовами (українська та англійська) про історико-культурні об’єкти Харківщини та зазначена відстань до них. Вказівники покрито спеціальною світловідбивною плівкою, що дозволить бачити їх навіть у темряві», — говорить Олег Яцина.

Він також зазначив, що ця робота проводиться Управлінням, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» спільно з дочірнім підприємством «Харківський облавтодор», Службою автомобільних доріг у Харківській області в рамках виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки.

Джерело — https://kharkivoda.gov.ua