ОККО під підозрою

Прес-центр Служби безпеки України заявляє, що викрито механізм фінансування окупаційних «адміністрацій» через незаконне функціонування мережі АЗС на території Криму та ОРДО.

За СБУ, «деякі українські комерційні структури» організували протиправну схему зі збереження контролю над діяльністю мережі АЗС на окупованих територіях Криму та Донецької області.

«Управління підприємницькою діяльністю автозаправних станцій здійснювалось менеджментом материнської структури. З отриманих прибутків від реалізації продукції АЗС ділки сплачували до «бюджетів» окупаційних адміністрацій так звані «податки… Під час обшуків в офісних приміщеннях та за адресами проживання фігурантів провадження співробітники СБУ виявили печатки фірм, на які оформлювались зазначені АЗС, а також документи та комп’ютерну техніку, що підтверджують протиправну діяльність», — розповідають в СБУ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що співробітники СБУ провели обшуки у двох офісах «Галнафтогазу» (бренд ОККО) з виїмкою документів і техніки. Повідомлялося, що концерн підозрюють у фінансуванні тероризму.