Після капітального ремонту відкрито медичну амбулаторію у селищі Буди

Ремонт у Будянській медичній амбулаторії, яка входить до складу Центру первинної медичної допомоги №1 Харківського району, тривав майже два роки. За цей час, за словами головного лікаря ЦПМД №1 Олексія Болгова, заклад повністю відновили — інформує веб-сайт Харківської облдержадміністрації.

Амбулаторія обслуговує чотири села Харківського району: Буди, Березівку, Бистре та Бідряги. Загалом – близько 8 тисяч жителів.

В амбулаторії, яка до цього не ремонтувалася 40 років, проведена заміна покрівлі, капітальні ремонти систем електро- та водопостачання, водовідведення, теплопостачання, заміна вікон, утеплення фасаду, капітальний ремонт внутрішніх приміщень. Оновлено оснащення амбулаторії: придбано електрокардіографи, сухожарову шафу, тонометри, пульсоксиметри, діагностичні набори, ваги для дорослих та немовлят, доплер, центрифуги та інші прилади, а також закуплено нові меблі.

Під час відкриття відремонтованої амбулаторії заступник голови ХОДА Михайло Черняк передав закладу новий повнопривідний автомобіль для роботи сімейних лікарів.

Фото Марії Зайцевої

Загалом протягом останніх двох років на ремонти амбулаторій та центральної районної лікарні Харківського району було спрямовано понад 14 млн грн, придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку на 8,7 млн грн, закуплено шість службових автомобілів.