«Сад пісень» в Бабаївському лісі (репортаж з місця події)

Протягом всього дня (15 вересня) кілька тисяч осіб побувало на унікальному, самобутньому і, головне, оновленому культурно-етнографічному фестивалі «Сад пісень Сковороди», який щороку традиційно проводиться в знаменитому Бабаївському лісі і став уже справжнім духовним талісманом Харківського Передмістя.

На цей захід приїхали не тільки представники громад нашого району і Харківської області, а й багато туристів і шанувальників сковородинівської творчості і неперевершеної філософії Великого Варсави з інших регіонів України.

У цьому році були проведені значні ремонтно-відновлювальні роботи на території заповідника (зокрема, на Грушевій галявині, біля Чорного озера, на легендарній Сковородинівській криниці).

Головні дійовими особами фестивалю в Бабаївському лісі стали талановиті люди: майстри прикладного мистецтва, художники, народні умільці, поети і літератори, філософи. Виступало багато самобутніх творчих колективів та талановитих виконавців. Саме вони стали головними дійовими персонажами фестивалю «Сад пісень Сковороди» — фестивалю, який можна сміливо назвати культурною, просвітницькою і туристичною родзинкою не тільки Бабаїв, але і всього Харківського району.

Словом, в Бабаївському лісі виплекали і випестували унікальний і неповторний «Сад пісень Сковороди».

Фоторепортаж:

                           

фото Василя Бойко та з сайту khrada.gov.ua