СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ — ЗА ПЕРЕМОГУ!

Нещодавно відбувся фінал Кубку Північної Конференції Харківського району. На стадіоні Глибокого 15 серпня за трофей боролись «СТЕП» з Руських Тишків та ФК «Мала Рогань».

 Цей фінал став особливою подією у соціальному житті району та місцевої громади. Федерація футболу Харківського району провела кубковий турнір і сам захід з організацією фінального матчу на найвищому рівні. Окрема подяка за спортивне свято та технічне забезпечення президенту місцевого клубу «Маяк», голові місцевої сільської ради Юрію Кудікову.

На відкритті фіналу, після виконання державного гімну, Ю. М. Кудіков, як голова Федерації Футболу Харківського району, передав слово для привітання голові Харківської районної ради Максиму Литвиненку.На матчі також були присутні: заступник голови Харківської районної ради О. Є Казаков, депутати Харківської районної ради О.С. Нечипоренко, О. М. Подорожний, Х. М. Бадалов Х.М., В. В Міщаненко.

Звісно на цю подію приїхали голова Циркунівської ОТГ М. В. Сікаленко,  Малороганський сільський голова М.В. Зінов`єв М.В., а також приїхали голови навколишніх сільських рад.

Атмосферу свята створили чисельні групи підтримки, що приїхали з обома командами. Президенти обох клубів потурбувались, щоб забезпечити приїзд своїх вболівальників бусіками та автобусами. Сама ж гра вдалася видовищною, азартною але коректною, насиченою майстерними комбінаціями та гольовими моментами. Все вирішив єдиний гол у першому таймі.«СТЕП» переміг з рахунком 1:0.

Керівництву обох клубів, від імені Федерації футболу Харківського району, була висловлена подяка за активну популяризацію спортивних змагань.