Все для людей

Сьогодні життя в Україні, м'яко кажучи важка. Кожному жителю доводиться думати, як заробити і розрахувати свій бюджет на проживання і оплату комунальних.
Це звичайно розсудливі люди. Але є й інша категорія людей, які не хочуть ні за що платити і жити за чужий рахунок.
Ось так і сталося в с. Хроли по Олімпійська, 3. В першому під'їзді дев'яти поверхового будинку був відключений весь стояк газу. Харківській газовою службою було вивішено оголошення "ведуться ремонтно-профілактичні роботи", хоча там ніяких ремонтно-профілактичних робіт та не проводилося, просто була вирізана труба подачі газу і більше їх там не було жодного разу. Жителів цього під'їзду з 07 серпня 2018 р не було надходження газ в квартири. Людям доводилося шукати різні варіанти і ходити за іншими квартирах щоб приготувати їжу. Жителі зверталися в різні інстанції за допомогою але результату позитивного вони не мали.
На даний час питання вирішеног, і мешканці висловлють подяку заступнику голови Харківської облдержадміністрації Шахненко Євгену Дем'яновича, депутату Харківської районної ради Кирилову Миколі Васильовичу, депутату Роганської сільської ради Савельєву І.А.
Подробиці читайте у газеті “Трибуна трудящих”.