За рік на Харківщині забезпечать соціальним житлом близько 350 переселенців

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

За інформацією керівника області, цього року в регіоні відкриється 6 будівель із соціальним житлом для внутрішньо переміщених осіб — це майже 100 квартир для 350 людей. Реконструкції проводять за підтримки Уряду Німеччини (Німецького державного банку KfW) в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ).

«Загальні зусилля влади сьогодні спрямовані на допомогу людям. І Президент України, і уряд, і ми на місцях робимо все для того, щоб спільними зусиллями допомогти досягти злагоди та добробуту нашим громадянам. А з допомогою наших міжнародних партнерів вирішення таких питань стає ще ближчим та швидшим», — сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Так, реконструкцію чергової будівлі, де житимуть 12 сімей внутрішньо переміщених осіб, завершують у Красноградському районі. Здати в експлуатацію будівлю в селищі Дослідне планують протягом листопада. Раніше тут знаходився лабораторний корпус дослідної станції сільгоспінституту. Зараз розміщуються 4 двокімнатні квартири на 45 кв. м та 8 однокімнатних квартир по 26 кв. м.

«Тут були голі стіні без вікон та дверей. Тепер це новий будинок — відновлений за сучасними технологіями. У будівлі встановлено енергоощадні вікна й двері, а кожна квартира має особисті лічильники тепла й води. Хочу від імені громади подякувати голові ХОДА Юлії Світличній, тому що без створення позитивного інвестиційного клімату, якби не було довіри до влади, сюди жодної копійки не вклали б», — відзначив Красноградський міський голова Володимир Максим.

Прес-служба ХОДА