Результати матчів «Кубку голови ХРДА», попередній етап

Розпочався футбольний турнір «Кубок голови ХРДА», в якому команди грають «на виліт» по олімпський системи на вибування. Протистояння в кожному етапі відбувається з одного матчу. Сітка Кубку була сформована сліпим жеребкуванням, яке проводив голова Харківської держадміністрації Артур Товмасян.

Але сьогоднішній день показав більше проблем, ніж радощів. Мала Рогань не виїхала до Березівки, певно, економлячи бюджетні кошти при гарантованій поразці, вирішили потрати пару-трійку тисяч гривен на хозпотреби команди. Представник найреспектабільнішого селища району «Пісочинец» програв, бо зовсім немає емоційної мотивації, граючи на лисому як дідько полі з камінцями серед хащів приватних сільських тинів без глядачів, для яких нема навіть зайвої дошки на цеглинах для сидіння.

Про Безлюдівку коментар від нашого читача:

Знову осрамилося керівництво безлюдівського селища, яке не виїхало на матч до Нової Водолаги. Безлюдівка, що в минулому десятилітті була фаворитом першості та колись вигравала чемпіонський титул, нещасно плентається в кінці турнірної таблиці, граючи на одному із самих занедбаних стадіонів району, де розмітку посипали піском по піску. Якщо захочете привести приклад чому вимерли динозаври советської системи селищних рад перед епохою децентралізації та громадоутворення, то Безлюдівка наглядний приклад вимирання з її «хазяїнуванням» у справах молоді спорту та спортивної інфраструктури. І це маючи гектари курортної інфраструктури, якій позаздрять селища Азову та мільярдні запаси природних ресурсів, вибачте, це не Веселе чи Лукянці, де з ресурсів тільки пара-трійка агробізнесменів при населенні у кілька десятків дворів.

Не краще у Пісочинській громаді справи і з клубом «Відродження» Коротич. Нагадаємо, що в Коротичі територія під стадіон огороджена, але стадіону нема, команда грає на городах під корівниками у Новому Коротичі, де сьогодні було вигоріле поле, як камінь. Матчі чемпіонату ФК «Відродження» Пісочинської громади приймає в Будах.

Найкраще свято футболу сьогоднішнього дня відбулося у Селекційній в присутності півтори сотні глядачів у робочий день, у прохолоді вікових дерев, але святкували гості.

спортивные костюмы LBM

Отже на попередній стадії статистика зафіксувала наступне: (господарі поля вказані першими)

 • Пісочинець — ФК Циркуни- 2:4
 • Маяк Березівка — ФК Мала Рогань- +:- суперник не приїхав
 • Маяк1959 Селекційне — Маяк Глибоке- 1:3
 • ФК Водолага — СК Безлюдівка- +:- суперник не приїхав
 • Відродження Коротич — Надія Пісочин- 0:3

Отже в 1/8 у наступну середу зустрінуться:

 • Партизан Покотилівка — ФК Циркуни
 • Маяк Березівка — Патріот Р. Тишки
 • Маяк Глибоке — ФК Лукянці
 • ФК Хролі — Авангард Мерефа (на стадіоні «Восток» на ХТЗ)
 • Нива Липці — ФК Водолага
 • Надія Пісочин — Олександр Липці
 • Дербі Люботин — Старт Веселе
 • Стріла Стрілеча — Колос Бабаї

Фото зі стадіону в Селекційному — голи Маяка з Глибокого у ворота Маяка місцевого.

Перший гол Глибокого в результаті майстерного удару з лінії карного майданчику в результаті атакувальної комбінації
Другий гол Глибокого після атаки по флангу
Третій гол Глибокого — наймайстернійший кручений удар зі шрафного в обхід стінки у несподіваний для воротаря кут
Перевести »