Головне

Автор Радіо Свобода Станіслав Асєєв зазнав ушкодження на фронті

Автор Радіо Свобода Станіслав Асєєв зазнав ушкодження на фронті

Автор Радіо Свобода, лауреат Шевченківської премії Станіслав Асєєв зазнав ушкодження на фронті. Про це він сам повідомив у мережі Х 1 травня.

«Я живий, хоча за всіма законами фізики та ймовірності мав би померти. Позиції, на жаль, втрачені. Зараз я в лікарні з контузією», – написав Асєєв.

Він також додав, що невдовзі звернеться до підписників по допомогу для свого підрозділу, «оскільки в матеріальному плані наш підрозділ багато втратив».

Журналіст Денис Казанський розповів, що Асєєв «воює на найгарячішому напрямку під селом Очеретине» (українські військові втратили контроль над цим населеним пунктом минулого тижня – ред.).

Станіслав Асєєв – журналіст і письменник, який 31 місяць провів в ув’язненні бойовиків угруповання «ДНР», засновник Justice Initiative Fund, – нещодавно добровільно вступив до лав ЗСУ. Тепер він уже несе службу неподалік лінії фронту на Донбасі. Станіслав описав свій особистий досвід проходження військової підготовки в «учебках» двох військових частин ТРО на сході України.