Події

КМВА уточнила дані про жертви удару РФ по Києву – загинули 33 людини

КМВА уточнила дані про жертви удару РФ по Києву – загинули 33 людини

Київська міська військова адміністрація оновила дані про жертви російського ракетного удару по Києву – загинули 33 людини.

«Оновлення даних. Після проведених додаткових експертиз уточнена кількість загиблих від ракетного удару 08.07.2024. В Києві загинуло 33 людини, а не 34 як зазначалося у попередніх оперативних зведеннях», – йдеться у повідомленні.

За даними ДСНС, у Києві внаслідок російського обстрілу 8 липня загинули 33 людини, з них 5 дітей. Також 121 людина постраждала, з них 10 дітей.

Російські війська вранці 8 липня завдали по Україні масованих ракетних ударів. Зокрема, по Києву, Дніпру, Кривому Рогу і Донеччині. Сили оборони України збили 30 із 38 російських ракет, повідомили у Повітряних силах.

Серед інших об’єктів, під російський ракетний удар потрапило одне з приміщень дитячої лікарні «Охматдит». У МОЗ повідомляли, що постраждав корпус, де були діти на діалізі.

Також через російську атаку був пошкоджений медцентр у Дніпровському районі. У житловому будинку на Сирці (Шевченківський район) був повністю знищений один підʼїзд. Вранці, 10 липня, рятувальники завершили аварійно-рятувальні роботи в Києві.

Загалом, за даними президента Володимира Зеленського, внаслідок масованого ракетного удару РФ по Україні 8 липня загинули 43 людини, майже 200 поранені.