Політика

Кулеба їде до Гааги – для участі в конференції «Відновлення справедливості для України»

Кулеба їде до Гааги – для участі в конференції «Відновлення справедливості для України»

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 2 квітня відвідає з візитом Гаагу, Королівство Нідерланди, повідомляє урядовий портал.

«Глава МЗС України проведе низку двосторонніх переговорів, зокрема з нідерландською колегою Ханке Бряунс Слот, а також візьме участь в міністерській конференції «Відновлення справедливості для України», – вказано в повідомленні.

Метою конференції є обговорення пункту 7 «Відновлення справедливості» Формули миру президента України Володимира Зеленського та опрацювання результатів документування та розслідування злочинів, вчинених російськими військовими на території України. Особлива увага буде зосереджена також на подальших кроках на шляху до створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, інформує зовнішньополітичне відомство.

Крім організаторів конференції – України, Королівства Нідерланди та Європейської комісії – участь у заході візьмуть прокурор Міжнародного кримінального суду, генеральний секретар Ради Європи, Президент Євроюсту, представники Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України (RD4U), Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії проти України (ICPA) та інші.