Головне

Київ «ні з ким не буде узгоджувати», які цілі вражати в Росії – Данілов

Київ «ні з ким не буде узгоджувати», які цілі вражати в Росії – Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у коментарі Радіо Свобода наголосив, що Київ ні в кого не питатиме дозволу про те,які цілі накривати на території Росії.

Таким чином він прокоментував нещодавні удари по об’єктах у Росії.

«Якщо ми добралися вже до Рязані сьогодні, то це ще далеко не наш рекорд. Повірте, далі буде і ми не будемо зупинятися. Більш того, ні з ким не будемо узгоджувати, які цілі будемо накривати в РФ, що стосується військово-промислового комплексу, того, що живить російську армію – воно все буде знищуватися», – заявив Данілов.

Читайте також: Ціни на бензин у Росії сягнули максимуму за пів року на тлі ударів безпілотників по НПЗ

Також він відреагував на повідомлення формувань легіону «Свобода Росії», «Російського добровольчого корпусу» і «Сибірського батальйону» про бойові дії у Бєлгородській і Курській областях РФ.

«У Росії якесь там волевиявлення і поїхали ці люди проголосувати. Звичайна практика. Це ж громадяни РФ, з паспортами Росії й мають право», – говорить секретар РНБО.

Напередодні стало відомо, що Служба безпеки України організувала атаки на три нафтопереробних заводи в Росії, а також разом з іншими частинами Сил оборони атакувала дронами авіабазу Військово-повітряних сил РФ у Бутурлинівці та військовий аеродром у Воронежі.