Головне

на Ставці обговорювали стратегію деокупації та «конкретні кроки» для її втілення

на Ставці обговорювали стратегію деокупації та «конкретні кроки» для її втілення

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на Ставці верховного головнокомандувача обговорювалося «стратегічне бачення» деокупації частини України та «конкретні кроки» для його втілення.

«Важлива Ставка.Стратегічне бачення деокупації нашої землі та конкретні кроки для його втілення. Уточнення всіх планів і розрахунків для продовження активних дій. Воєнний бюджет на наступний рік. Акцент на тому, щоб стати самодостатнішими щодо снарядів, ракет, дронів, бронетехніки», – написав він у телеграмі.

Читайте також: Зеленський каже, що Україна має план, як боротися далі з силами РФ

За його словами, на засіданні також були звіти від командувачів про поточну ситуацію на фронті на всіх ключових напрямках: Куп’янський, Бахмутський, Авдіївський, Мелітопольський та лівобережжя Херсонщини.

«Конкретні рішення щодо захисту Херсона. Буде підсилення протиповітряної оборони, засобів контрбатарейної боротьби, РЕБ та розвідки», – додав він.

Днями президент Володимир Зеленський визнав, що ситуація на полі бою залишається дуже складною, але зазначив, що не вірить у те, що війна зайшла в «патову ситуацію». Він наголосив, що Україна не буде вести переговори з Росією, доки Росія повністю не піде з українських територій.

Раніше в статті в журналі The Economist головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що війна зараз переходить на новий етап «позиційної війни», а це може піти на користь Росії. За його словами, без посилення технологічної переваги, «швидше за все, не буде глибокого і красивого прориву» проти сил РФ.