Політика

«Перемогу України вдалося зробити ближчою» – Зеленський про результати своїх переговорів

«Перемогу України вдалося зробити ближчою» – Зеленський про результати своїх переговорів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що завдяки його останнім закордонним поїздкам до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії «перемогу України вдалося зробити ближчою».

«Повертаємося додому з новими оборонними пакетами: більше нової, більше потужної зброї для фронту, більше захисту для наших людей. Більше політичної підтримки…. Головні результати за ці дні – нова зброя для України, шана до українців, нашу перемогу вдалося зробити ближчою. І ми ще додамо підтримки! Я знаю це. Я вірю в це», – заявив він у своєму вечірньому відеозверненні.

За його словами, на всіх зустрічах обговорювали українську формулу миру – тепер є більше готовності партнерів іти за українською формулою.

«Є більше підтримки для нашого вступу в ЄС, більше розуміння, що вступ України в НАТО буде, він неминучий», – додав Зеленський.

Читайте також: Зеленський анонсував «важливі рішення» щодо створення «коаліції винищувачів»

Президент України Володимир Зеленський 15 травня відвідав Велику Британію, де зустрівся з британським прем’єр-міністром Ріші Сунаком.

14 травня голова держави відвідував Париж, де зустрічався з президентом Франції Емманюелем Макроном. Перед тим Зеленський побував у Римі й Берліні. Візит Зеленського до Берліна відбувався на тлі повідомлень про новий пакет військової допомоги від Німеччини на 2,7 мільярда євро, найбільший від початку повномасштабної війни Росії проти України.