Головне

«Складний етап війни» – Маляр повідомила про нічні бої в Соледарі

«Складний етап війни» – Маляр повідомила про нічні бої в Соледарі

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр вранці 13 січня прокоментувала ситуацію в Соледарі.

«Ніч в Соледарі була гарячою, тривали бої. Ворог кинув ледь не всі основні сили на донецький напрям та підтримує високу інтенсивність наступу», – повідомила вона.

Представниця Міноборони додала, що українські військові намагаються втримати оборону в місті:

«Це складний етап війни, але ми у цій війні переможемо. Сумніву немає».

Читайте також: ЗСУ відбили напади російських військ біля 17 населених пунктів на Донбасі – Генштаб

Пентагон станом на 12 січня не підтверджував інформацію про нібито захоплення російськими силами українського міста Соледар на Донеччині.

Ввечері 12 січня у Міноборони України повідомили, що противник продовжує наступ біля Соледара, також продовжуються спроби оточити Бахмут.

Російська сторона вже кілька разів заявляла про отримання контролю над українським містом Соледар, яке розташоване за майже 20 кілометрів на північний схід від Бахмута.

10 січня у британській розвідці заявили, що російські війська протягом останніх чотирьох днів досягли тактичного поступу в Соледарі і, ймовірно, «контролюють його більшу частину».

За даними розвідки, частина боїв точиться за доступ до неробочих соляних шахт, які простягаються на довжину 200 кілометрів під землею в цьому регіоні – обидві сторони побоюються проникнення противника за їхню лінію фронту за допомогою цих шахт.