Події

Суд вирішив взяти під варту Алєксєєва, депутат звинувачення назвав «смішним»

Суд вирішив взяти під варту Алєксєєва, депутат звинувачення назвав «смішним»

Личаківський районний суд Львова обрав запобіжний захід народному депутату Сергію Алєксєєву (фракція «Європейська солідарність»), повідомляє у телеграмі Офіс генерального прокурора.

Запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 2,2 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

30 червня Служба безпеки спільно з Державним бюро розслідувань затримала одного із чинних народних депутатів України. За даними спецслужби, він вимагав гроші з громадянина однієї із європейських країн.

«За 50 тисяч доларів нардеп обіцяв іноземцю своє сприяння в уникненні екстрадиції. Для цього парламентар «гарантував» використати власні зв’язки у суді, щоб там скасували рішення Державної міграційної служби України про відмову у наданні іноземцю статусу біженця», – повідомили в СБУ, додавши, що факт отримання нардепом 20 тисяч доларів задокументували і викрили на отриманні другого «траншу».

Сергію Алєксєєву повідомили про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах). Сам депутат назвав звинувачення «смішним».

«Якби був хоч якийсь матеріал, то звинувачували б у взятті хабаря. А оскільки немає жодного матеріалу, то звинувачують у шахрайстві. Це смішне звинувачення», – заявив Сергій Алєксєєв.