Події

У Дніпрі 20 квітня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок удару РФ

У Дніпрі 20 квітня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок удару РФ

У Дніпрі суботу, 20 квітня, оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок ранкової російської атаки, повідомив мер Борис Філатов.

«Шановні дніпряни, повідомляю, що розпорядженням міського голови завтра в Дніпрі оголошено траур», – написав він у телеграмі.

По всіх регіонах України вранці 19 квітня була оголошена ракетна небезпека. Дніпропетровщина, зокрема обласний центр, зазнала російської ракетної атаки. У Дніпропетровській ОВА повідомили, що після атаки в Дніпрі горить п’ятиповерхівка, вона частково зруйнована. На Криворіжжі був пошкоджений інфраструктурний об’єкт, також повідомлялося про руйнування на Синельниківщині.

За останніми даними влади, у Синельниківському районі внаслідок ракетних ударів РФ загинули шестеро людей, ще дві людини травмовані, Дніпрі – двоє загиблих і 16 поранених, у Кривому Розі – троє поранених.

Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.