Головне

У ГУР відреагували на ситуацію в Бєлгородській області Росії

У ГУР відреагували на ситуацію в Бєлгородській області Росії

У Головному управлінні розвідки Міністерство оборони України відреагували на ситуацію в Бєлгородській області Росії.

«Так, сьогодні «Російський добровольчий корпус» та «Легіон Свобода Росії», які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію зі звільнення цих територій Бєлгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення», – сказав представник ГУР Андрій Юсов в коментарі Суспільному.

Близько 14:00 ці організації заявили про «звільнення» Козинки Бєлгородської області й зайшли в населений пункт Грайворон. Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков стверджує, що на територію Грайворонського округу зайшла «диверсійно-розвідувальна група ЗСУ».

Раніше 22 травня у низці російських та українських соціальних мереж і медіа з’явилися повідомлення про бойові зіткнення ​на українсько-російському кордоні між Бєлгородською областю Росії та Харківщиною.

Читайте також: Пєсков заявив, що війна триватиме, «щоб не допустити нових обстрілів Росії»

«Російський добровольчий корпус» – озброєне формування, створене правими активістами, що емігрували з Росії, яке воює на боці України – заявив, що його бійці знову здійснили рейд на російську територію. Корпус опублікував відео, на якому озброєні люди з емблемою РДК позують на тлі табличок із назвами сіл Безлюдівка, Чуровичі та Любимівка. Безлюдівка розташована неподалік Шебекіно у Бєлгородській області, Чуровичі – у Брянській, сіл із назвою Любимівка у прикордонних регіонах кілька (зокрема у Брянській та Курській областях).