Політика

В Офісі президента розповіли, який аеропорт планують відкрити першим

В Офісі президента розповіли, який аеропорт планують відкрити першим

Аеропорт «Бориспіль» планують відкрити першим в Україні, як тільки для цього будуть відповідні умови, зазначив заступник керівника Офісу президента України Андрій Сибіга.

За даними Офісу президента, Сибіга під час зустрічі з представниками дипломатичного корпусу розповів, що аеропорт «Бориспіль» став першим об’єктом, який закрили через війну Росії проти України, але він буде першим об’єктом, який відкриють.

Як запевнив заступник керівника ОП, аеропорт хочуть відкрити «як тільки дозволить ситуація у сфері безпеки».

Керівник ОП Андрій Єрмак на зустрічі з послами також висловив упевненість, що «Бориспіль» незабаром прийматиме та відправлятиме повітряні судна.

«Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми можемо забезпечити безпеку цього об’єкта. Завдяки нашим Силам оборони та нашим друзям – вашим країнам. І я впевнений: символічні посадкові талони, які ви отримали на вході, скоро стануть справжніми», – додав він.

Варто зазначити, що, за словами генерального директора аеропорту «Бориспіль» Олексія Дубревського, «об’єкт готовий почати приймати літаки через місяць після завершення війни». Таку заяву він зробив ще у жовтні 2023 року.

У червні міжнародний аеропорт «Бориспіль» оголосив тендер на майже 52 мільйони гривень для «комплексне обслуговування внутрішніх приміщень аеровокзального комплексу, паркінгу та інших об’єктів аеропорту» (послуги з прибирання). Це викликало обурення, зокрема у соцмережах, через те, що з лютого 2022 року не обслуговує пасажирів.