Події

Зеленський отримав премію Вінстона Черчилля

Зеленський отримав премію Вінстона Черчилля

Президент України Володимир Зеленський відзначений премією Вінстона Черчилля за лідерство Міжнародного товариства Вінстона Черчилля.

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський взяв участь у церемонії нагородження у форматі відеоконференції.

Голова Міжнародного товариства Лоуренс Геллер під час включення відзначив, що в наші дні відбуваються події та явища, яких не було з часів Вінстона Черчилля 80 років тому.

«Демократія у Європі зараз перебуває під загрозою тиранії, і цю загрозу зупиняє лідерство та героїзм. Як і Вінстон Черчилль, президент Зеленський показує, що тиранія не повинна досягти успіху, що люди повинні мати право самостійно обирати свій шлях і своє життя», – сказав Геллер.

Своєю чергою, Зеленський зазначив, що ця премія уособлює не лише його зусилля, а й героїзм десятків тисяч українців, які відзначилися в боях з російським агресором.

«Ця нагорода була б неможливою, якби весь український народ не «Демократії світу здатні зупинити будь-яку тиранію. Ми здатні зупинити будь-яке зло, яке загрожує нашій свободі. Тільки спільного лідерства всього вільного світу може вистачити для цього. І має вистачити й терпіння. Терпіння на шляху до перемоги. Ніхто не знає сьогодні, скільки часу й зусиль знадобиться, щоб дійти до неї. Однак перемога варта того, щоб дійти. І стане нашою спільною з вами історією. Такою ж видатною, що нас із вами цитуватимуть згодом так само, як ми зараз цитуємо сера Черчилля», – наголосив він.