Політика

Зеленський подякував ЗСУ, СБУ і ГУР за «нову українську далекобійність»

Зеленський подякував ЗСУ, СБУ і ГУР за «нову українську далекобійність»

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні анонсував відповіді Росії «у суто військовому плані» на удари її сил.

«Цими тижнями багато хто вже побачив, що російська система війни має вразливості і що ми можемо досягти цих її вразливостей своєю зброєю. Я дякую Збройним силам України, Службі безпеки України, Головному управлінню розвідки за нову українську далекобійність. Звичайно, дякую нашому оборонно-промисловому комплексу – всім, хто працює заради української сили, бо це дійсно українська далекобійність – те, що можуть наші власні дрони. Україна тепер завжди матиме свою власну ударну силу в небі», – сказав Зеленський.

Він також повідомив про розмову з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським. «Сьогодні говорили з головкомом Сирським, оперативну ситуацію проговорили детально: наявні наші можливості, наявні загрози. Відчувається, що Збройні сили України стають міцнішими», – зауважив голова держави.

Упродовж останніх днів нафтопереробні заводи в Росії зазнають атак ударних безпілотників. За деякі з них взяли на себе відповідальність українські військові.

Нафтопереробні потужності Росії скоротилися через численні удари українських безпілотних літальних апаратів по нафтопереробних заводах по всій Росії, заявила в своєму огляді 9 березня розвідка Великої Британії.