Події

Атака росії на Куп’янськ: загиблі та поранені внаслідок авіаударів

Атака росії на Куп’янськ: загиблі та поранені внаслідок авіаударів

Вранці 20 березня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про авіаційні удари російських військ по Куп’янську. Він зауважив, що ситуація з безпекою в місті значно погіршилася, оскільки російська армія продовжує «атакувати цивільні та інфраструктурні об’єкти, тероризуючи мирних жителів».

Про це розповідає Трибуна

Тяжкі наслідки авіаударів

Зокрема, в центрі Куп’янська зафіксовано влучання більше ніж 30 керованих авіабомб. «Під час масованої атаки окупантів троє місцевих жителів отримали поранення. Одна людина загинула», – зазначив Синєгубов. Ситуація в місті залишається надзвичайно напруженою, а відповідні служби продовжують ліквідацію наслідків ударів.

Обстріли та їх наслідки

Згідно з даними обласної військової адміністрації, протягом минулої доби в Куп’янському районі внаслідок російських обстрілів загинув один цивільний, а ще четверо осіб отримали поранення. Російські військові регулярно здійснюють атаки на українські регіони, використовуючи різні види озброєнь, такі як ударні БпЛА, ракети, КАБи та РСЗВ.

Керівництво росії заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі України, проте українська влада та міжнародні організації наголошують, що ці дії є воєнними злочинами, що мають чітко визначений характер і мету.