Наталія Седлецька увійшла до рейтингу УП100 як одна з лідерів українського суспільства
Керівниця Київського бюро Радіо Свобода та проєкту журналістських розслідувань «Схеми» Наталія Седлецька потрапила до цьогорічного рейтингу УП100 – списку найвпливовіших українців, які формують майбутнє країни. Цей список складає видання «Українська правда», і Седлецька відзначена у категорії «Суспільство».
Про це розповідає Трибуна
УП100: нові обличчя відповідальних рішень
Рейтинг лідерів України за версією «Української правди» оголошують третій рік поспіль. У 2025 році основною темою рейтингу стала «Межа вибору/Вибір на межі», що відображає важливість рішень, які приймають учасники списку у складний для країни період. До УП100 увійшли представники різних сфер – ветерани, військові, волонтери, спортсмени, громадські діячі та духовенство. Повний перелік номінантів доступний на офіційному сайті видання. Офіційна церемонія оголошення переможців відбулася у Києві.
«2025 рік став роком складних рішень. Саме тому цьогорічна сотня – це історії людей, які роблять вибір на межі. Лідерів, що ухвалюють рішення там, де інші мовчать. Тих, хто бере на себе відповідальність тоді, коли вона найважча», – йдеться в описі рейтингу від Української правди.
Досягнення Наталії Седлецької та роль Радіо Свобода
Наталія Седлецька є відомою журналісткою-розслідувачкою. З 2014 року вона очолює проєкт «Схеми» на Радіо Свобода, а з 2023 року стала керівницею Київського бюро цієї медіакомпанії. Команда «Схем» спеціалізується на розслідуванні корупційних злочинів посадовців, викритті російського впливу в Україні та документуванні воєнних злочинів рф.
Радіо Свобода – незалежна медіакорпорація, яку фінансує Конгрес США через гранти, що надаються Американським агентством глобальних медіа. Компанія здійснює мовлення у двадцяти країнах Східної та Південно-Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Близького Сходу 25 мовами. Українська редакція Радіо Свобода працює з 1954 року.