Суми оголосили триденну жалобу через трагедію внаслідок ракетного удару

Сумська обласна військова адміністрація оголосила триденну жалобу з 14 по 16 квітня у зв’язку з трагедією, що сталася внаслідок російського ракетного удару. Влада повідомила про актуальну інформацію щодо кількості жертв та постраждалих у цьому жахливому інциденті.
Про це розповідає Трибуна
За даними, оприлюдненими 14 квітня, внаслідок ворожих атак на центр міста Суми загинуло 34 особи, серед яких двоє дітей. Загалом 120 людей отримали травми, з них 15 – діти. У лікарнях залишається 39 постраждалих, з яких 9 – діти. Найбільш критичний стан у 11 осіб, зокрема, серед них троє дітей.
Деталі ракетного удару по Сумам
Як повідомив Офіс генерального прокурора, ракетна атака була здійснена військовими рф у Вербну неділю, 13 квітня, приблизно о 10:15. Під ударами опинився Конгрес-центр Сумського державного університету, де о 11:00 планувалася дитяча вистава у малій актовій залі.
Реакція суспільства
Ця трагедія викликала великий резонанс серед місцевих жителів та суспільства загалом. Люди вшановують пам’ять загиблих та висловлюють підтримку постраждалим. Міська влада закликає всіх небайдужих долучитися до збору допомоги для тих, хто пережив цю жахливу подію.
ФОТОГАЛЕРЕЯ: РФ вдарила по центру Сум у Вербну неділю: наслідки атаки на місто (фотосвідчення)