У Тернополі зросла кількість загиблих через руйнування житлових будинків
У Тернополі внаслідок руйнування житлових багатоповерхівок зросла кількість жертв. За словами міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, станом на 10:00 зафіксовано 10 загиблих та 37 поранених, серед яких 12 дітей. Рятувальні служби продовжують евакуацію мешканців із заблокованих квартир, під завалами залишаються люди.
Про це розповідає Трибуна
«Станом на 10:00: 10 загиблих; 37 поранених (з яких 12 – діти). Рятувальники продовжують евакуйовувати людей із заблокованих квартир. Є люди і під завалами»
Ситуація з пошкодженням житлових будинків
У місті серйозно постраждали дві дев’ятиповерхові житлові будівлі. В одній з них спалахнула пожежа, а в іншій зафіксовано часткове руйнування конструкцій з третього по дев’ятий поверх. Рятувальники активно працюють на місці подій, щоб врятувати людей, які можуть залишатися під уламками будівель.
Дії рятувальників та допомога постраждалим
Екстрені служби безперервно здійснюють пошуково-рятувальні роботи, евакуюючи мешканців із небезпечних зон. Постраждалим надається необхідна медична допомога — серед них є і діти. Міська влада та рятувальники закликають місцевих жителів залишатися обачними та допомагати один одному у скрутній ситуації.