Україна ввела санкції проти 34 російських компаній, зокрема виробника дронів у Єлабузі
Україна запровадила обмежувальні заходи проти 34 компаній із росії та 52 громадян цієї країни. Відповідний указ підписав президент, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій, ініційованих Службою безпеки України.
Про це розповідає Трибуна
Санкції проти компаній, причетних до виробництва дронів «Шахед»
Серед фігурантів санкційного списку опинилося товариство з обмеженою відповідальністю «Морган», юридична адреса якої — місто Єлабуга, республіка Татарстан. Це підприємство спеціалізується на обробці металів, а також виробництві дротових і кріпильних виробів. Компанія розташована у межах особливої економічної зони «Алабуга», де, крім іншого, налагоджене виготовлення безпілотників «Шахед». Саме ці дрони російська федерація активно використовує для атак на об’єкти в Україні, а територія «Алабуги» вже ставала ціллю українських ударних дронів.
Узгодження санкційної політики з міжнародними партнерами
Того ж дня президент України підписав ще один указ, яким запроваджено рішення Ради нацбезпеки і оборони щодо скоординованого санкційного тиску разом із країнами Європейського Союзу та державами «Групи семи». У коментарі з цього приводу президент підкреслив необхідність не лише імплементувати санкційні рішення партнерів у національній юрисдикції, а й забезпечити реалізацію українських санкцій у провідних світових юрисдикціях.
Він вказав на потребу імплементувати санкційні пакети партнерів в українській юрисдикції, а також реалізувати українські санкційні рішення у ключових світових юрисдикціях.