Три села Запорізької області залишилися без води через удари росії
Внаслідок російського обстрілу одного з населених пунктів у Запорізькій області понад три тисячі абонентів залишилися без електрики, а три села втратили доступ до водопостачання. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров, зазначивши, що ситуація сталася ввечері 17 березня.
Про це розповідає Трибуна
Пошкодження критичної інфраструктури
Федоров підкреслив, що внаслідок атаки постраждав «об’єкт критичної інфраструктури». Це підтверджує тривожну тенденцію, що спостерігається протягом останніх місяців, коли російські військові регулярно використовують різні види озброєння, такі як ударні БпЛА, ракети, КАБи та РСЗВ, для атак на українські території.
Військові злочини росії
Керівництво росії заперечує, що веде цілеспрямовані атаки на цивільну інфраструктуру, яка включає лікарні, школи та об’єкти енергетики. Тим не менш, українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці дії як воєнні злочини, акцентуючи, що такі удари мають явно виражений цілеспрямований характер і завдають значної шкоди цивільному населенню.