Укрзалізниця: черги у касах невеликі, квитки доступні без затримок
Укрзалізниця, яка 23 березня зазнала кібератаки, повідомила, що незважаючи на тимчасове припинення роботи онлайн-сервісів, придбати квитки можна без труднощів у касах вокзалів.
Про це розповідає Трибуна
Ситуація з чергами у касах
Перевізник запевнив, що вжиті заходи суттєво поліпшили обслуговування в залізничних касах. Наприклад, у Києві кількість відкритих кас була подвоєна, а працівники постійно моніторять ситуацію з чергами. Згідно з інформацією на 10:00 24 березня, “черги не більші, ніж за ранковою кавою, очікування становить близько 15 хвилин”. Якщо ви плануєте придбати квитки сьогодні, рекомендуємо відвідати касу в обідній час.
Відновлення онлайн-сервісів
Раніше в той же день стало відомо, що причиною зупинки онлайн-сервісів стала “масштабна таргетована кібератака”. Укрзалізниця додала, що “відновлення всіх систем тривало минулу добу й продовжується зараз”. Рух поїздів залишається стабільним, вони курсують без затримок, а всі операційні процеси працюють у резервному форматі.
Станом на 24 березня, квитки на всі міжнародні рейси також доступні лише через каси. Збій у роботі онлайн-сервісів стався вранці 23 березня, після чого компанія оперативно адаптувала процеси, відкривши продаж квитків у касах на всі міжнародні рейси, що відправляються 23 та 24 березня.