Події

Російські війська обстріляли Козачу Лопань: загинув місцевий житель

Російські війська обстріляли Козачу Лопань: загинув місцевий житель

Вранці 14 січня російські війська здійснили обстріл селища Козача Лопань. Про це повідомив голова Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Дрозденко.

Про це розповідає Трибуна

«Сьогодні близько 8:00 російські окупанти завдали чергового удару по Козачій Лопані, вбивши 52-річного місцевого мешканця, який вийшов з будинку у двір погодувати свого собаку», – заявив він.

Також внаслідок обстрілу було пошкоджено газогін, який зараз намагаються відновити фахівці. За словами Дрозденка, правоохоронці проводять розслідування для визначення типу зброї, з якої було завдано удару.

Нові жертви та руйнації у Харківській області

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов уточнив, що напередодні у регіоні внаслідок обстрілів постраждали троє людей. Ще один цивільний був поранений вранці в Харківському районі.

Російські війська не припиняють атаки на українські території, використовуючи різні види зброї, зокрема ударні дрони, ракети та реактивні системи залпового вогню.

Звинувачення у воєнних злочинах

Керівництво росії продовжує заперечувати цілеспрямовані удари по цивільній інфраструктурі України під час війни, однак українська влада та міжнародні організації кваліфікують ці дії як воєнні злочини. Такі атаки, за їхніми даними, мають на меті знищення цивільних об’єктів, зокрема лікарень, шкіл, дитячих садків, а також енергетичної та водопостачальної інфраструктури.